Jongens onder 12 - 4

5e in poule Zuid-Holland - B
1e in poule Zuid-Holland - A
2e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

JO12-4
Rapid JO12-1
Thuis
02-03-2024 14:00
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1303479
Scheidsrechters: Emma van Katwijk, Ivo Wansink, (JO12-4)
Spijkenisse JO12-1
JO12-4
Uit
09-03-2024 12:40
Raboveld (Semiveld)
Nr. 1303482
Vertrektijd: 11:25, Locatie: Sportpark Groenewoud, Spijkenisse
Let op: Reserve tenue
HCRB JO12-1
JO12-4
Uit
16-03-2024 13:00
Veld 1 - Reeuwijk (Waterveld)
Nr. 1303484
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
JO12-4
Pijnacker JO12-1
Thuis
23-03-2024
Nr. 1303487
Ring Pass JO12-2
JO12-4
Uit
06-04-2024 10:05
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 1303490
Vertrektijd: 09:05, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Rapid JO12-1
JO12-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1303492
Locatie: Sportpark Molenvliet, Gorinchem
JO12-4
Spijkenisse JO12-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303497
JO12-4
HCRB JO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303498
Pijnacker JO12-1
JO12-4
Uit
01-06-2024 10:00
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1303501
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
JO12-4
Ring Pass JO12-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303505

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker JO12-100000000
2.Rapid JO12-100000000
3.Ring Pass Delft JO12-200000000
4.Spijkenisse JO12-100000000
5.Berkel-Rodenrijs JO12-400000000
6.HCRB JO12-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs JO12-45500236015
2.Rotterdam JO12-45401149012
3.Klein Zwitserland JO12-45212161107
4.Schiedam JO12-25212111007
5.Victoria JO12-35104162003
6.HDS JO12-2500532700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker JO12-14310194010
2.Berkel-Rodenrijs JO12-4430111409
3.Rotterdam JO12-442118307
4.Alphen JO12-2410331403
5.Zoetermeer JO12-2400421800

Teambegeleiders (5)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 4 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 3 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zuid-Holland - B".

SchieBerkeHDS JVictoRotteKlein
Schiedam JO12-20 - 36 - 21 - 2
Berkel-Rodenrijs JO12-48 - 14 - 1
HDS JO12-21 - 20 - 5
Victoria JO12-310 - 02 - 3
Rotterdam JO12-41 - 4
Klein Zwitserland JO12-42 - 23 - 42 - 17 - 12 - 3
BerkeZoeteRottePijnaAlphe
Berkel-Rodenrijs JO12-42 - 4
Zoetermeer JO12-20 - 52 - 3
Rotterdam JO12-40 - 14 - 02 - 0
Pijnacker JO12-16 - 02 - 2
Alphen JO12-20 - 30 - 7