Meisjes A3

5e klasse Meisjes A regulier Poule B

5e in poule 5e klasse Meisjes A regulier Poule B
6e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Voorne MA2
2
Derby MA3
1
Goeree Overflakkee MA1
0
Rotterdam MA5
2
Berkel-Rodenrijs MA3
2
Ring Pass Delft MA5
4
Pijnacker MA4
2
Pollux MA2
Zaterdag 9 maart
Derby MA3
Berkel-Rodenrijs MA3
0
Ring Pass Delft MA5
1
Goeree Overflakkee MA1
0
Rotterdam MA5
1
Pijnacker MA4
1
Pollux MA2
7
Voorne MA2

Wedstrijdschema

MA3
Rotterdam MA5
Thuis
23-03-2019 18:00
Veld 3
Nr. 21380
Scheidsrechters: Aad de Jager, Twan Lagendijk
Pollux MA2
MA3
Uit
30-03-2019 13:30
Waterveld
Nr. 21479
Vertrektijd: 12:30. Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN - Veld 1
MA3
Pijnacker MA4
Thuis
06-04-2019 15:00
Veld 3
Nr. 21585
Scheidsrechters: Barbara Hirdes, Rosalie Hirdes
HCGO MA1
MA3
Uit
13-04-2019 15:30
Zandveld
Nr. 21694
Vertrektijd: 14:00. Locatie: Terrein van de Pallandpolder, MIDDELHARNIS - Veld 1
Derby MA3
MA3
Uit
20-04-2019 12:30
Waterveld
Nr. 62381
Vertrektijd: 11:30. Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 1
Voorne MA2
MA3
Uit
11-05-2019
Nr. 21798
Locatie: Sportp. Boerseweg , HELLEVOETSLUIS
MA3
Derby MA3
Thuis
18-05-2019
Nr. 21834
Ring Pass MA5
MA3
Uit
25-05-2019
Nr. 21949
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goeree Overflakkee MA17610207019
2.Voorne MA27502209015
3.Derby MA36411208013
4.Ring Pass Delft MA574121511013
5.Berkel-Rodenrijs MA363129737
6.Pijnacker MA47205112306
7.Rotterdam MA5710671203
8.Pollux MA2700783300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen MA25410169013
2.Victoria MA35311205010
3.Gouda MA3521211707
4.Barendrecht MA3512251005
5.Rapid MA35113112204
6.Berkel-Rodenrijs MA3502381802

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Veld 2 (CD)
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerDerGoePijPolRinRotVoo
Berkel-Rodenrijs MA30 - 12 - 12 - 20 - 2
Derby MA35 - 11 - 0
Goeree Overflakkee MA13 - 37 - 21 - 02 - 0
Pijnacker MA40 - 34 - 21 - 22 - 4
Pollux MA20 - 72 - 52 - 51 - 7
Ring Pass Delft MA53 - 20 - 13 - 0
Rotterdam MA51 - 20 - 11 - 3
Voorne MA21 - 24 - 22 - 0
BarBerGouKriRapVic
Barendrecht MA30 - 32 - 5
Berkel-Rodenrijs MA30 - 00 - 8
Gouda MA31 - 12 - 1
Krimpen MA25 - 42 - 11 - 1
Rapid MA33 - 30 - 53 - 5
Victoria MA31 - 23 - 27 - 0