Meisjes Onder 18 - 3
Uitslag
Zaterdag 20 april
0
Ypenburg MO18-4
3
Rotterdam MO18-10
3
Waddinxveen MO18-1
8
Schoonhoven MO18-2
2
Alphen MO18-5
2
Klein Zwitserland MO18-4
Zaterdag 13 april
1
Ypenburg MO18-4
8
Waddinxveen MO18-1
2
Schoonhoven MO18-2
5
Klein Zwitserland MO18-4
3
Rotterdam MO18-10
2
Alphen MO18-5
Zaterdag 6 april
2
Waddinxveen MO18-1
5
Rotterdam MO18-10
2
Alphen MO18-5
2
Berkel-Rodenrijs MO18-3
4
Klein Zwitserland MO18-4
3
Ypenburg MO18-4
Zaterdag 30 maart
0
Ypenburg MO18-4
6
Schoonhoven MO18-2
Wedstrijdschema
MO18-3
Rotterdam MO18-10
Thuis
11-05-2024
17:40
Veld 1
Nr. 1204229
Scheidsrechters: Anne de Jong, + ouder
Ypenburg MO18-4
MO18-3
Uit
25-05-2024
17:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1204232
Vertrektijd: 16:30, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO18-3
Schoonhoven MO18-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1204236
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schoonhoven MO18-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 46 | 18 | 0 | 24 |
2. | Rotterdam MO18-10 | 11 | 7 | 1 | 3 | 28 | 24 | 0 | 22 |
3. | Klein Zwitserland MO18-4 | 11 | 6 | 2 | 3 | 26 | 20 | 0 | 20 |
4. | Waddinxveen MO18-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 32 | 32 | 0 | 12 |
5. | Alphen MO18-5 | 10 | 3 | 2 | 5 | 22 | 23 | 0 | 11 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO18-3 | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 21 | 0 | 8 |
7. | Ypenburg MO18-4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | 42 | 0 | 7 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorne MO18-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 1 | 0 | 13 |
2. | Victoria MO18-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 4 | 0 | 13 |
3. | Delfshaven MO18-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 7 |
4. | Spijkenisse MO18-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | 0 | 6 |
5. | Barendrecht MO18-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 18 | 0 | 4 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO18-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 16 | 0 | 0 |
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:30
-
20:30
Veld 4 (CD)
vr
19:30
-
20:30
Veld 5 (AB)
Overige activiteiten
Zaterdag 11 mei
Opruimploeg Za: Berkel-Rodenrijs MO18-3
Team resultaten
Rotte | Ypenb | Berke | Schoo | Waddi | Klein | Alphe | |
Rotterdam MO18-10 | 1 - 3 | 0 - 5 | 4 - 3 | 4 - 1 | 3 - 2 | ||
Ypenburg MO18-4 | 1 - 1 | 0 - 6 | 1 - 8 | 0 - 4 | 3 - 2 | ||
Berkel-Rodenrijs MO18-3 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | |||
Schoonhoven MO18-2 | 4 - 2 | 11 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 5 | ||
Waddinxveen MO18-1 | 2 - 5 | 3 - 1 | 4 - 0 | 3 - 8 | 0 - 1 | 3 - 2 | |
Klein Zwitserland MO18-4 | 2 - 3 | 4 - 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 3 | ||
Alphen MO18-5 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | 3 - 2 | 2 - 2 |
Delfs | Berke | Spijk | Baren | Voorn | Victo | |
Delfshaven MO18-1 | 1 - 0 | 4 - 4 | 0 - 3 | |||
Berkel-Rodenrijs MO18-3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | |||
Spijkenisse MO18-2 | 2 - 1 | 3 - 0 | ||||
Barendrecht MO18-3 | 4 - 2 | 0 - 6 | 2 - 3 | |||
Voorne MO18-2 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
Victoria MO18-4 | 4 - 2 | 0 - 0 |