Meisjes Onder 18 - 4

3e in poule Zuid-Holland - C
2e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MO18-4
Ring Pass MO18-4
Thuis
02-03-2024 17:40
Veld 1
Nr. 1203882
Scheidsrechters: Tessa den Hartog, + ouder
Bleiswijk MO18-2
MO18-4
Uit
09-03-2024 14:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1203885
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Rotterdam MO18-6
MO18-4
Uit
16-03-2024
Nr. 1203888
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO18-4
Barendrecht MO18-3
Thuis
23-03-2024
Nr. 1203895
MO18-4
Delfshaven MO18-1
Thuis
06-04-2024
Nr. 1203896
Victoria MO18-4
MO18-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1203901
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
MO18-4
Hudito MO18-3
Thuis
11-05-2024
Nr. 1203905
Ring Pass MO18-4
MO18-4
Uit
25-05-2024 17:20
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1203910
Vertrektijd: 16:20, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MO18-4
Bleiswijk MO18-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1203914

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO MO18-35500114312
2.Ring Pass Delft MO18-45401175012
3.Berkel-Rodenrijs MO18-45311146010
4.Bleiswijk MO18-25212101007
5.Barendrecht MO18-3512291505
6.Rotterdam MO18-6511381104
7.Victoria MO18-4510491503
8.Delfshaven MO18-1501441601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen MO18-15410323013
2.Berkel-Rodenrijs MO18-4522115608
3.Leonidas MO18-352219808
4.Rotterdam MO18-75221101208
5.Bleiswijk MO18-2511381604
6.Capelle MO18-2500543300

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

wo
18:30
-
19:30
Veld 4 (CD)
vr
19:30
-
20:30
Veld 5 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

DelfsHUDITBerkeBleisRing BarenVictoRotte
Delfshaven MO18-10 - 31 - 4
HUDITO MO18-32 - 1 - 2 - 1
Berkel-Rodenrijs MO18-43 - 03 - 0
Bleiswijk MO18-21 - 31 - 14 - 3
Ring Pass Delft MO18-41 - 27 - 02 - 1
Barendrecht MO18-33 - 14 - 4
Victoria MO18-44 - 01 - 41 - 4
Rotterdam MO18-62 - 21 - 3
BerkeBleisLeoniRotteKrimpCapel
Berkel-Rodenrijs MO18-43 - 01 - 19 - 2
Bleiswijk MO18-21 - 12 - 3
Leonidas MO18-32 - 12 - 20 - 4
Rotterdam MO18-72 - 72 - 0
Krimpen MO18-11 - 17 - 013 - 0
Capelle MO18-22 - 50 - 4