Meisjes Onder 16 - 3

1e in poule Zuid-Holland - D
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
Klein Zwitserland MO16-7
Ypenburg MO16-4
Wateringse veld MO16-2
Berkel-Rodenrijs MO16-3
Pijnacker MO16-3
Craeyenhout MO16-4

Wedstrijdschema

W'se Veld MO16-2
MO16-3
Uit
02-03-2024 14:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1331734
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Craeyenhout MO16-4
MO16-3
Uit
09-03-2024 12:10
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305080
Vertrektijd: 10:55, Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO16-3
Pijnacker MO16-3
Thuis
16-03-2024 16:00
Veld 3
Nr. 1305084
Scheidsrechters: Britt Nagelkerken, + ouder
MO16-3
Ypenburg MO16-4
Thuis
23-03-2024
Nr. 1305086
HCKZ MO16-7
MO16-3
Uit
06-04-2024 17:15
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1305089
Vertrektijd: 16:15, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO16-3
W'se Veld MO16-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1331735
MO16-3
Craeyenhout MO16-4
Thuis
11-05-2024
Nr. 1305096
Pijnacker MO16-3
MO16-3
Uit
25-05-2024 12:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1305098
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Ypenburg MO16-4
MO16-3
Uit
01-06-2024
Nr. 1305103
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO16-3
HCKZ MO16-7
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305104

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MO16-300000000
2.Craeyenhout MO16-400000000
3.Klein Zwitserland MO16-700000000
4.Pijnacker MO16-300000000
5.Wateringse veld MO16-200000000
6.Ypenburg MO16-400000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg MO16-35401149012
2.Schiedam MO16-3532094011
3.Westland MO16-35311114010
4.Pijnacker MO16-2521210907
5.Delfshaven MO16-15104122103
6.Berkel-Rodenrijs MO16-3500541300

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Veld 3 (CD)
wo
19:30
-
20:30
Veld 4 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbWaterPijnaKleinCraeyBerke
Ypenburg MO16-4
Wateringse veld MO16-2 -
Pijnacker MO16-3 -
Klein Zwitserland MO16-7 -
Craeyenhout MO16-4
Berkel-Rodenrijs MO16-3
DelfsSchieYpenbWestlPijnaBerke
Delfshaven MO16-10 - 75 - 2
Schiedam MO16-33 - 12 - 00 - 02 - 1
Ypenburg MO16-35 - 43 - 22 - 0
Westland MO16-31 - 41 - 0
Pijnacker MO16-24 - 22 - 22 - 1
Berkel-Rodenrijs MO16-30 - 2