Meisjes B4

3e klasse Meisjes B regulier Poule E

4e in poule 3e klasse Meisjes B regulier Poule E
1e in poule 4e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
6
Hoeksche Waard MB2
0
Klein Zwitserland MB4
6
Bleiswijk MB1
3
Zoetermeer MB5
3
Waddinxveen MB1
5
Berkel-Rodenrijs MB4
5
Rotterdam MB6
2
Ypenburg MB4
Zaterdag 9 maart
4
Klein Zwitserland MB4
3
Waddinxveen MB1
0
Berkel-Rodenrijs MB4
3
Bleiswijk MB1
10
Zoetermeer MB5
3
Rotterdam MB6
0
Ypenburg MB4
2
Hoeksche Waard MB2

Wedstrijdschema

HCKZ MB4
MB4
Uit
23-03-2019 09:00
Waterveld
Nr. 22917
Vertrektijd: 08:00. Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
MB4
H'kse Waard MB2
Thuis
30-03-2019 13:45
Veld 2
Nr. 23135
Scheidsrechters: Maurits Fransoo, Laurent Bouter
MB4
Zoetermeer MB5
Thuis
06-04-2019 18:00
Veld 3
Nr. 23166
Scheidsrechters: Pieter Jans, Twan Lagendijk
Ypenburg MB4
MB4
Uit
13-04-2019 17:15
Zandveld
Nr. 23323
Vertrektijd: 16:15. Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE - Veld 3
MB4
Rotterdam MB6
Thuis
11-05-2019
Nr. 23456
Bleiswijk MB1
MB4
Uit
18-05-2019 14:15
Semiveld
Nr. 23631
Vertrektijd: 13:30. Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK - Veld 2
MB4
Waddinxveen MB1
Thuis
25-05-2019
Nr. 23747

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bleiswijk MB17700505021
2.Hoeksche Waard MB27601224018
3.Zoetermeer MB575023817015
4.Berkel-Rodenrijs MB47214121407
5.Rotterdam MB67214194107
6.Waddinxveen MB17205132406
7.Klein Zwitserland MB47205124106
8.Ypenburg MB4710692903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MB45500309015
2.Noordwijk MB35401276012
3.Schiedam MB35302211209
4.Zoetermeer MB6520361906
5.HCRB MB3510451903
6.Pijnacker MB5500512500

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
do
19:30
-
20:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerBleHoeKleRotWadYpeZoe
Berkel-Rodenrijs MB40 - 31 - 23 - 1
Bleiswijk MB12 - 110 - 014 - 06 - 3
Hoeksche Waard MB21 - 06 - 03 - 1
Klein Zwitserland MB43 - 64 - 31 - 12
Rotterdam MB62 - 21 - 72 - 35 - 2
Waddinxveen MB13 - 51 - 40 - 22 - 1
Ypenburg MB40 - 110 - 23 - 22 - 4
Zoetermeer MB52 - 110 - 36 - 1
BerHCRNooPijSchZoe
Berkel-Rodenrijs MB45 - 29 - 06 - 4
HCRB MB30 - 81 - 3
Noordwijk MB32 - 58 - 0
Pijnacker MB51 - 20 - 6
Schiedam MB31 - 37 - 06 - 2
Zoetermeer MB61 - 52 - 01 - 0