Meisjes Onder 16 - 5
3e in poule Zuid-Holland - B
2e in poule Zuid-Holland - E
5e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
1
Klein Zwitserland MO16-10
1
Zoetermeer MO16-7
4
Berkel-Rodenrijs MO16-5
3
HGC MO16-7
3
HDS MO16-6
2
Leiden MO16-7
Zaterdag 6 april
1
Berkel-Rodenrijs MO16-5
2
Klein Zwitserland MO16-10
0
HDS MO16-6
4
Zoetermeer MO16-7
1
HGC MO16-7
10
Leiden MO16-7
Wedstrijdschema
Zoetermeer MO16-7
MO16-5
Uit
11-05-2024
10:35
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1305417
Vertrektijd: 09:50, Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO16-5
HDS MO16-6
Thuis
25-05-2024
Nr. 1305420
MO16-5
Leiden MO16-7
Thuis
01-06-2024
Nr. 1305423
HCKZ MO16-10
MO16-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1305426
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO16-6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 13 | 0 | 12 |
2. | Leiden MO16-7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 22 | 8 | 0 | 11 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 10 | 0 | 10 |
4. | Zoetermeer MO16-7 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 6 | 0 | 6 |
5. | Klein Zwitserland MO16-10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 | 0 | 6 |
6. | HGC MO16-7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 27 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord MO16-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 6 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 0 | 9 |
3. | Dordrecht MO16-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 7 |
4. | Barendrecht MO16-5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 10 | 0 | 6 |
5. | Westland MO16-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | 0 | 6 |
6. | Cartouche MO16-8 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 18 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO16-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 | 4 | 0 | 12 |
2. | HDM MO16-9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 9 | 0 | 9 |
3. | Ring Pass Delft MO16-6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 0 | 6 |
4. | Schiedam MO16-4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | 0 | 1 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 17 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:30
-
20:30
Veld 3 (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 3 (CD)
Team resultaten
HGC M | Zoete | Berke | HDS M | Leide | Klein | |
HGC MO16-7 | 1 - 3 | 1 - 10 | 3 - 3 | |||
Zoetermeer MO16-7 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 4 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | |||
HDS MO16-6 | 7 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||
Leiden MO16-7 | 1 - 1 | 2 - 2 | 5 - 1 | |||
Klein Zwitserland MO16-10 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 |
Westl | Ommoo | Carto | Berke | Baren | Dordr | |
Westland MO16-6 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||
Ommoord MO16-4 | 6 - 1 | 4 - 1 | 3 - 2 | |||
Cartouche MO16-8 | 1 - 3 | 2 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 7 - 1 | 3 - 2 | ||||
Barendrecht MO16-5 | 2 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | |||
Dordrecht MO16-5 | 2 - 0 | 0 - 3 |
Schie | HDM M | Berke | Westl | Ring | |
Schiedam MO16-4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 | ||
HDM MO16-9 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 1 - 4 | 1 - 8 | 2 - 4 | ||
Westland MO16-4 | 7 - 1 | ||||
Ring Pass Delft MO16-6 | 0 - 5 |