Meisjes C3

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule D

1e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule D
4e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
7
Berkel-Rodenrijs MC3
0
HUDITO MC2
Hoeksche Waard MC2
Rotterdam MC5
1
Pijnacker MC5
1
Ypenburg MC6
Zaterdag 9 maart
3
HUDITO MC2
4
Hoeksche Waard MC2
2
Rotterdam MC5
0
Pijnacker MC5
0
Ypenburg MC6
2
Berkel-Rodenrijs MC3

Wedstrijdschema

MC3
H'kse Waard MC2
Thuis
23-03-2019 13:30
Veld 3
Nr. 54303
Scheidsrechters: Floris van de Graaf, Xander Krap. (MC3)
Pijnacker MC5
MC3
Uit
30-03-2019 17:45
Zandveld
Nr. 54507
Vertrektijd: 17:00. Locatie: Sportp. 'De Groene Wijdte', PIJNACKER - Ruseler Veld
MC3
Rotterdam MC5
Thuis
06-04-2019 14:00
Veld 4
Nr. 54304
Scheidsrechters: Laura van Berkel, Xander Krap. (MC3)
MC3
Ypenburg MC6
Thuis
13-04-2019 17:30
Veld 2
Nr. 54305
Scheidsrechters: Emma Brabander, Xander Krap
Hudito MC2
MC3
Uit
11-05-2019
Nr. 53845
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H'kse Waard MC2
MC3
Uit
18-05-2019
Nr. 53830
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
MC3
Pijnacker MC5
Thuis
25-05-2019
Nr. 54306
Rotterdam MC5
MC3
Uit
01-06-2019
Nr. 54101
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MC322009006
2.Rotterdam MC511002003
3.Hoeksche Waard MC211004303
4.Pijnacker MC520111301
5.Ypenburg MC620111301
6.HUDITO MC2200231100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MC2101000388030
2.Rotterdam MC6104421912016
3.Rijswijk MC3103432820013
4.Berkel-Rodenrijs MC3103341618012
5.Klein Zwitserland MC5102441017010
6.Voorhout MC31001974301

Team nieuws

Italiaanse bowling avond MC3

Zaterdag 8 september 2018

Op de avond voor onze eerste wedstrijd hebben we een super gezellige teambuilding gedaan. Eerst met elkaar aan tafel voor pizza-en pasta sharing en daar na lekker 90 minuten allemaal strakke ballen gooien op de bowlingbaan (vaak geholpen door de bumpers hahaha).

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
18:30
-
19:30
Veld 3 (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerHoeHUDPijRotYpe
Berkel-Rodenrijs MC37 - 0
Hoeksche Waard MC2
HUDITO MC23 - 4
Pijnacker MC51 - 1
Rotterdam MC52 - 0
Ypenburg MC60 - 2
BerKleRijRooRotVoo
Berkel-Rodenrijs MC31 - 12 - 22 - 50 - 26 - 0
Klein Zwitserland MC50 - 11 - 00 - 20 - 03 - 1
Rijswijk MC34 - 12 - 21 - 33 - 38 - 2
Roomburg MC23 - 07 - 14 - 13 - 16 - 1
Rotterdam MC60 - 02 - 12 - 21 - 23 - 1
Voorhout MC31 - 31 - 10 - 50 - 30 - 5