Meisjes Onder 14 - 4
Uitslag
Zaterdag 20 april
0
Roomburg MO14-4
3
Schoonhoven MO14-1
1
Gouda MO14-2
1
Zoetermeer MO14-7
Zaterdag 13 april
1
Zoetermeer MO14-7
5
Berkel-Rodenrijs MO14-4
0
Schoonhoven MO14-1
2
Gouda MO14-2
7
Cartouche MO14-5
1
Roomburg MO14-4
Zaterdag 6 april
3
Zoetermeer MO14-7
1
Roomburg MO14-4
6
Gouda MO14-2
2
Berkel-Rodenrijs MO14-4
5
Schoonhoven MO14-1
0
Cartouche MO14-5
Wedstrijdschema
MO14-4
Cartouche MO14-5
Thuis
11-05-2024
10:20
Veld 1
Nr. 1306116
Scheidsrechters: Emma Klop, + ouder
Roomburg MO14-4
MO14-4
Uit
25-05-2024
12:45
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1306118
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Schoonhoven MO14-1
MO14-4
Uit
01-06-2024
11:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306123
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
MO14-4
Gouda MO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306124
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gouda MO14-2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 5 | 0 | 17 |
2. | Schoonhoven MO14-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 4 | 0 | 15 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | 0 | 12 |
4. | Cartouche MO14-5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 9 | 0 | 10 |
5. | Zoetermeer MO14-7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 20 | 0 | 4 |
6. | Roomburg MO14-4 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Feijenoord MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | 3 | 0 | 15 |
2. | Capelle MO14-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 25 | 14 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 24 | 13 | 0 | 9 |
4. | Pollux MO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 15 | 0 | 9 |
5. | Dordrecht MO14-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 17 | 0 | 3 |
6. | Victoria MO14-6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 49 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
do
17:30
-
18:30
Veld 5 (AB)
Team resultaten
Zoete | Berke | Schoo | Roomb | Gouda | Carto | |
Zoetermeer MO14-7 | 1 - 5 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 2 | ||
Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
Schoonhoven MO14-1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 5 - 0 | |||
Roomburg MO14-4 | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 5 | |||
Gouda MO14-2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||
Cartouche MO14-5 | 4 - 1 | 1 - 2 | 7 - 1 |
Feije | Victo | Berke | Pollu | Dordr | Capel | |
Feijenoord MO14-1 | 6 - 1 | 2 - 0 | ||||
Victoria MO14-6 | 0 - 15 | 0 - 10 | 0 - 6 | |||
Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 0 - 3 | 7 - 2 | ||||
Pollux MO14-2 | 8 - 1 | 5 - 2 | ||||
Dordrecht MO14-4 | 0 - 4 | 2 - 4 | ||||
Capelle MO14-1 | 2 - 4 | 10 - 1 | 3 - 5 | 6 - 2 |