Meisjes Onder 14 - 5
2e in poule Zuid-Holland - D
3e in poule Zuid-Holland - D
3e in poule Zuid-Holland - H
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Westland MO14-4
6
Leiden MO14-7
Zaterdag 13 april
1
Leiden MO14-7
3
Catwijck MO14-3
0
Rotterdam MO14-8
1
Berkel-Rodenrijs MO14-5
Zaterdag 6 april
Berkel-Rodenrijs MO14-5
Leiden MO14-7
6
Rotterdam MO14-8
1
Westland MO14-4
Wedstrijdschema
Catwyck MO14-3
MO14-5
Uit
11-05-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305990
Vertrektijd: 14:35, Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO14-5
Leiden MO14-7
Thuis
26-05-2024
Nr. 1334042
MO14-5
Westland MO14-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1305994
Leiden MO14-7
MO14-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1305996
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck MO14-3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 21 | 9 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO14-5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 2 | 0 | 10 |
3. | Rotterdam MO14-8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 12 | 0 | 6 |
4. | Leiden MO14-7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 16 | 0 | 6 |
5. | Westland MO14-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 25 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ring Pass Delft MO14-3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 30 | 3 | 0 | 13 |
2. | HUDITO MO14-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 10 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 11 | 0 | 9 |
4. | Pijnacker MO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 21 | 0 | 6 |
5. | Zoetermeer MO14-7 | 5 | 0 | 3 | 2 | 11 | 17 | 0 | 3 |
6. | Rotterdam MO14-9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 23 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | IJssel MO14-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 | 1 | 0 | 15 |
2. | Bleiswijk MO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | 14 | 0 | 12 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 14 | 0 | 9 |
4. | HCRB MO14-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 16 | 0 | 4 |
5. | Ommoord MO14-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 17 | 0 | 3 |
6. | Ypenburg MO14-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 18 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:30
-
19:30
Veld 3 (CD)
wo
19:30
-
20:30
Veld 4 (AB)
Team resultaten
Westl | Berke | Rotte | Leide | Catwi | |
Westland MO14-4 | 0 - 4 | 1 - 6 | 1 - 5 | ||
Berkel-Rodenrijs MO14-5 | - | 2 - 2 | |||
Rotterdam MO14-8 | 6 - 1 | 0 - 7 | 3 - 0 | ||
Leiden MO14-7 | 4 - 1 | 1 - 3 | |||
Catwijck MO14-3 | 3 - 2 | 8 - 3 |
Zoete | HUDIT | Berke | Rotte | Ring | Pijna | |
Zoetermeer MO14-7 | 1 - 1 | 2 - 7 | 2 - 2 | |||
HUDITO MO14-3 | 3 - 0 | 0 - 5 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-5 | 1 - 2 | |||||
Rotterdam MO14-9 | 5 - 5 | 1 - 7 | 1 - 4 | |||
Ring Pass Delft MO14-3 | 5 - 1 | 4 - 0 | 14 - 0 | |||
Pijnacker MO14-3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 |
HCRB | Ypenb | Ommoo | Berke | IJsse | Bleis | |
HCRB MO14-2 | 1 - 0 | 2 - 4 | ||||
Ypenburg MO14-4 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 4 | |||
Ommoord MO14-4 | 3 - 2 | 0 - 5 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-5 | 5 - 1 | 4 - 1 | ||||
IJssel MO14-2 | 5 - 0 | 3 - 1 | 7 - 0 | |||
Bleiswijk MO14-2 | 5 - 3 | 5 - 1 | 8 - 1 |