Meisjes Onder 14 - 6
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Alphen MO14-5
3
Capelle MO14-2
1
Berkel-Rodenrijs MO14-6
2
Leiden MO14-6
4
Alecto MO14-3
1
Alkemade MO14-1
Zaterdag 16 maart
1
Leiden MO14-6
1
Alecto MO14-3
4
Alkemade MO14-1
1
Capelle MO14-2
0
Alphen MO14-5
3
Berkel-Rodenrijs MO14-6
Zaterdag 9 maart
3
Alecto MO14-3
1
Alphen MO14-5
5
Capelle MO14-2
2
Berkel-Rodenrijs MO14-6
1
Alkemade MO14-1
5
Leiden MO14-6
Zaterdag 2 maart
1
Berkel-Rodenrijs MO14-6
6
Alecto MO14-3
2
Alphen MO14-5
4
Alkemade MO14-1
3
Leiden MO14-6
2
Capelle MO14-2
Wedstrijdschema
Alkemade MO14-1
MO14-6
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1306080
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Alecto MO14-3
MO14-6
Uit
13-04-2024
16:30
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306082
Vertrektijd: 15:15, Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Reserve tenue
MO14-6
Capelle MO14-2
Thuis
20-04-2024
Nr. 1306087
MO14-6
Alphen MO14-5
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306088
Leiden MO14-6
MO14-6
Uit
01-06-2024
Nr. 1306091
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO14-6
Alkemade MO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306095
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto MO14-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 4 | 0 | 10 |
2. | Leiden MO14-6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 5 | 0 | 10 |
3. | Capelle MO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 10 | 0 | 6 |
4. | Alkemade MO14-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 12 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO14-6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 13 | 0 | 3 |
6. | Alphen MO14-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 13 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO14-5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 36 | 4 | 0 | 15 |
2. | Forescate MO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 27 | 7 | 0 | 9 |
3. | Pijnacker MO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 10 | 0 | 9 |
4. | Rotterdam MO14-9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 25 | 0 | 7 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO14-6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 17 | 0 | 4 |
6. | Waddinxveen MO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 29 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:30
-
20:30
Veld 5 (CD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 1 (AB)
Team resultaten
Berke | Alphe | Leide | Capel | Alkem | Alect | |
Berkel-Rodenrijs MO14-6 | 1 - 2 | 1 - 6 | ||||
Alphen MO14-5 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 4 | |||
Leiden MO14-6 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Capelle MO14-2 | 5 - 2 | |||||
Alkemade MO14-1 | 1 - 5 | 4 - 1 | ||||
Alecto MO14-3 | 3 - 1 | 4 - 1 |
Berke | Waddi | HDM M | Rotte | Pijna | Fores | |
Berkel-Rodenrijs MO14-6 | 2 - 2 | 1 - 4 | ||||
Waddinxveen MO14-2 | 0 - 3 | 0 - 8 | 0 - 3 | |||
HDM MO14-5 | 9 - 0 | 6 - 0 | 5 - 2 | |||
Rotterdam MO14-9 | 4 - 3 | 2 - 8 | ||||
Pijnacker MO14-3 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
Forescate MO14-3 | 2 - 0 | 11 - 0 | 11 - 0 |