Meisjes Onder 14 - 7
1e in poule Zuid-Holland - D
2e in poule Zuid-Holland - C
4e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
4
Barendrecht MO14-9
0
Delfshaven MO14-4
3
Berkel-Rodenrijs MO14-7
2
Waddinxveen MO14-2
4
Victoria MO14-7
5
Rotterdam MO14-11
Zaterdag 13 april
1
Rotterdam MO14-11
4
Berkel-Rodenrijs MO14-7
3
Delfshaven MO14-4
8
Victoria MO14-7
6
Waddinxveen MO14-2
0
Barendrecht MO14-9
Zaterdag 6 april
4
Delfshaven MO14-4
7
Berkel-Rodenrijs MO14-7
1
Waddinxveen MO14-2
2
Rotterdam MO14-11
2
Barendrecht MO14-9
1
Victoria MO14-7
Wedstrijdschema
MO14-7
Victoria MO14-7
Thuis
25-05-2024
Nr. 1312918
Barendrecht MO14-9
MO14-7
Uit
01-06-2024
Nr. 1312921
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
MO14-7
Delfshaven MO14-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1312925
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs MO14-7 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 | 19 | 0 | 16 |
2. | Barendrecht MO14-9 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 11 | 0 | 15 |
3. | Rotterdam MO14-11 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 17 | 0 | 13 |
4. | Waddinxveen MO14-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 20 | 12 | 0 | 9 |
5. | Victoria MO14-7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 27 | 24 | 0 | 9 |
6. | Delfshaven MO14-4 | 7 | 0 | 0 | 7 | 10 | 37 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | IJssel MO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 36 | 8 | 0 | 12 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO14-7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 17 | 0 | 12 |
3. | Zoetermeer MO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 28 | 8 | 0 | 9 |
4. | Rotterdam MO14-13 | 5 | 3 | 0 | 2 | 27 | 21 | 0 | 9 |
5. | Forescate MO14-5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 30 | 0 | 1 |
6. | Alphen MO14-6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 40 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rapid MO14-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 11 | 0 | 12 |
2. | Victoria MO14-7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 13 | 0 | 10 |
3. | HCRB MO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 14 | 0 | 9 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO14-7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 20 | 0 | 6 |
5. | IJssel MO14-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 13 | 18 | 0 | 5 |
6. | Zoetermeer MO14-6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 17 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:30
-
20:30
Veld 3 (AB)
wo
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
Team resultaten
Delfs | Baren | Rotte | Victo | Berke | Waddi | |
Delfshaven MO14-4 | 0 - 5 | 3 - 8 | 4 - 7 | 0 - 4 | ||
Barendrecht MO14-9 | 4 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||
Rotterdam MO14-11 | 4 - 0 | 3 - 2 | 1 - 4 | |||
Victoria MO14-7 | 5 - 3 | 4 - 5 | 5 - 3 | 2 - 5 | ||
Berkel-Rodenrijs MO14-7 | 4 - 1 | 4 - 4 | 3 - 2 | |||
Waddinxveen MO14-2 | 6 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 |
Rotte | Alphe | Berke | Zoete | IJsse | Fores | |
Rotterdam MO14-13 | 11 - 2 | 10 - 4 | 1 - 7 | |||
Alphen MO14-6 | 0 - 2 | 0 - 13 | 0 - 13 | |||
Berkel-Rodenrijs MO14-7 | 6 - 5 | 10 - 0 | ||||
Zoetermeer MO14-5 | 5 - 1 | 2 - 4 | 7 - 0 | |||
IJssel MO14-3 | 3 - 1 | 8 - 0 | ||||
Forescate MO14-5 | 3 - 4 | 1 - 1 |
Zoete | HCRB | Victo | Berke | Rapid | IJsse | |
Zoetermeer MO14-6 | 0 - 5 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | ||
HCRB MO14-3 | 4 - 2 | 3 - 1 | 8 - 2 | |||
Victoria MO14-7 | 2 - 1 | 4 - 3 | 3 - 3 | |||
Berkel-Rodenrijs MO14-7 | 6 - 2 | |||||
Rapid MO14-4 | 7 - 2 | 9 - 1 | ||||
IJssel MO14-3 | 4 - 2 | 2 - 3 |