Meisjes D1

2e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
1
Ypenburg MD1
5
Berkel-Rodenrijs MD1
1
Schiedam MD1
4
Rotterdam MD1
Zaterdag 11 september
1
Rijswijk MD1
2
Ypenburg MD1
4
Berkel-Rodenrijs MD1
2
Schiedam MD1

Wedstrijdschema

Rotterdam MD1
MD1
Uit
25-09-2021 08:25
veld 2 (Waterveld)
Nr. 565344
Vertrektijd: 07:40, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
MD1
Rijswijk MD1
Thuis
02-10-2021 08:30
Veld 1
Nr. 565341
Scheidsrechters: Wieke Nijenhuis, Lars Buningh
Ring Pass MD1
MD1
Uit
09-10-2021 10:05
Stanislas veld (Zandveld)
Nr. 565346
Vertrektijd: 09:05, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT

Poule stand (2e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD1220015406
2.Berkel-Rodenrijs MD122009306
3.Ypenburg MD121013603
4.Rijswijk MD120114501
5.Ring Pass Delft MD1201161401
6.Schiedam MD120023800

Teambegeleiders (8)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (AB)
wo
15:30
-
16:30
Veld 1 (ABCD)
Combi MD1/MD2
do
17:30
-
19:00
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

SchieYpenbRijswRotteRing Berke
Schiedam MD11 - 4
Ypenburg MD11 - 5
Rijswijk MD11 - 2
Rotterdam MD1
Ring Pass Delft MD1
Berkel-Rodenrijs MD14 - 2