Meisjes Onder 12 - 1
2e in poule Zuid-Holland - E
2e in poule Zuid-Holland - E
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Barendrecht MO12-2
4
Berkel-Rodenrijs MO12-1
4
Ommoord MO12-1
2
Derby MO12-1
Zondag 14 april
3
Gouda MO12-1
0
Dordrecht MO12-1
Zaterdag 13 april
3
Dordrecht MO12-1
2
Barendrecht MO12-2
4
Berkel-Rodenrijs MO12-1
7
Ommoord MO12-1
4
Derby MO12-1
2
Gouda MO12-1
Zaterdag 6 april
4
Ommoord MO12-1
5
Gouda MO12-1
7
Derby MO12-1
3
Barendrecht MO12-2
8
Berkel-Rodenrijs MO12-1
1
Dordrecht MO12-1
Wedstrijdschema
MO12-1
Derby MO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1307610
MO12-1
Gouda MO12-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307613
Dordrecht MO12-1
MO12-1
Uit
08-06-2024
10:35
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307616
Vertrektijd: 09:35, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord MO12-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 33 | 15 | 0 | 18 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 28 | 18 | 0 | 15 |
3. | Gouda MO12-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 21 | 24 | 0 | 12 |
4. | Derby MO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24 | 17 | 0 | 10 |
5. | Dordrecht MO12-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 26 | 0 | 5 |
6. | Barendrecht MO12-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 15 | 29 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria MO12-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 6 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 4 | 0 | 10 |
3. | Catwijck MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 10 |
4. | HGC MO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 8 | 0 | 4 |
5. | Forescate MO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | 0 | 4 |
6. | Alecto MO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 19 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO12-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 2 | 0 | 13 |
2. | Klein Zwitserland MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 21 | 9 | 0 | 10 |
3. | Craeyenhout MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 0 | 10 |
4. | Noordwijk MO12-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 6 | 0 | 7 |
5. | Leiden MO12-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 19 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 29 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (7)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
16:00
-
17:30
Veld 1 (AB)
wo
15:30
-
16:30
Veld 1 (ABCD)
Combi MO12-1/2
do
17:30
-
19:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
Team resultaten
Ommoo | Gouda | Dordr | Derby | Berke | Baren | |
Ommoord MO12-1 | 4 - 5 | 6 - 0 | 4 - 2 | 6 - 1 | ||
Gouda MO12-1 | 3 - 0 | 3 - 8 | 1 - 5 | 4 - 3 | ||
Dordrecht MO12-1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 3 - 2 | |||
Derby MO12-1 | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 7 - 3 | ||
Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 4 - 7 | 8 - 1 | 4 - 1 | |||
Barendrecht MO12-2 | 2 - 4 | 3 - 3 | 1 - 4 |
Victo | HGC M | Fores | Catwi | Berke | Alect | |
Victoria MO12-2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 0 | |||
HGC MO12-1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||
Forescate MO12-1 | 2 - 5 | 2 - 1 | ||||
Catwijck MO12-1 | 1 - 0 | 3 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||
Alecto MO12-1 | 1 - 1 | 1 - 7 |
HDM M | Noord | Leide | Klein | Craey | Berke | |
HDM MO12-1 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
Noordwijk MO12-1 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
Leiden MO12-1 | 0 - 5 | 3 - 8 | 1 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO12-1 | 5 - 4 | 7 - 0 | ||||
Craeyenhout MO12-1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 4 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 1 - 10 | 2 - 4 | 2 - 4 |