Meisjes D5

4e klasse Meisjes D Poule B

6e in poule 4e klasse Meisjes D Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
3
Ypenburg MD6
0
HUDITO MD3
3
Berkel-Rodenrijs MD5
5
Ypenburg MD6
Zondag 13 januari
4
Ypenburg MD6
0
Berkel-Rodenrijs MD5
1
Berkel-Rodenrijs MD5
0
Spijkenisse MD2
4
Rotterdam MD8
0
HUDITO MD3
0
Pijnacker MD3
1
Rotterdam MD8
6
Pijnacker MD3
1
HUDITO MD3
4
Ypenburg MD6
1
Spijkenisse MD2
Zondag 6 januari
2
Spijkenisse MD2
1
Rotterdam MD8
4
Spijkenisse MD2
0
Berkel-Rodenrijs MD5
1
Rotterdam MD8
2
Berkel-Rodenrijs MD5

Wedstrijdschema

MD5
Ypenburg MD6
Thuis
20-01-2019 11:30
Nr. 33520
Locatie: RingPass Hockey Dome, DELFT - Veld 1. Zaalleiding: Ypenburg
MD5
Hudito MD3
Thuis
20-01-2019 12:10
Nr. 33473
Locatie: RingPass Hockey Dome, DELFT - Veld 1. Zaalleiding: Ypenburg
MD5
Pollux MD3
Thuis
03-02-2019 09:30
Nr. 32862
Locatie: Oostmeer, Sporthal de, BERKEL EN RODENRIJS - Veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
MD5
Pijnacker MD3
Thuis
03-02-2019 10:50
Nr. 32815
Locatie: Oostmeer, Sporthal de, BERKEL EN RODENRIJS - Veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
Pollux MD3
MD5
Uit
10-02-2019 13:00
Nr. 33888
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Polderpoort, Sporthal de, VLAARDINGEN - Veld 1. Zaalleiding: Pollux
MD5
Rotterdam MD8
Thuis
10-02-2019 13:40
Nr. 33990
Locatie: Polderpoort, Sporthal de, VLAARDINGEN - Veld 1. Zaalleiding: Pollux

Poule stand (6e in poule 4e klasse Meisjes D Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD88512145016
2.Ypenburg MD684041713012
3.Pollux MD34310153010
4.Pijnacker MD3631295010
5.Spijkenisse MD2630310909
6.Berkel-Rodenrijs MD5722381608
7.HUDITO MD3701632501

Team nieuws

MD5 herfstkampioen!

Zaterdag 24 november 2018
MD5 Winterkampioen!

Het is in de Balbabbels nog een beetje stil geweest rondom MD5, maar dit op- één na eerstejaars D-team timmert aardig aan de weg. In de voorcompetitie ging het al meteen heel goed. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Team resultaten

BerHUDPijPolRotSpiYpe
Berkel-Rodenrijs MD51 - 03 - 5
HUDITO MD31 - 10 - 11 - 2
Pijnacker MD31 - 16 - 10 - 11 - 0
Pollux MD38 - 02 - 1
Rotterdam MD81 - 24 - 02 - 01 - 12 - 0
Spijkenisse MD24 - 02 - 1
Ypenburg MD64 - 03 - 01 - 40 - 24 - 1