Meisjes D5

3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule D

6e in poule 3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule D
1e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule I
2e in poule 4e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
10
Alphen MD2
0
Berkel-Rodenrijs MD5
5
Catwijck MD4
0
Roomburg MD3
7
Leiden MD5
2
Forescate MD5
Zaterdag 11 mei
3
Alphen MD2
0
Leiden MD5
0
Berkel-Rodenrijs MD5
5
Catwijck MD4
3
Roomburg MD3
1
Forescate MD5

Wedstrijdschema

Leiden MD5
MD5
Uit
25-05-2019 11:45
Semiveld
Nr. 55308
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 5
MD5
Roomburg MD3
Thuis
01-06-2019 14:00
Veld 4
Nr. 56058
Scheidsrechters: Anne Blankert, + ouder MD5

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MD28701363021
2.Catwijck MD487012710021
3.Leiden MD584042315012
4.Roomburg MD384041320012
5.Forescate MD58107112603
6.Berkel-Rodenrijs MD5810754103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD55401115012
2.Schiedam MD55311155010
3.IJssel MD3531194010
4.Barendrecht MD6520391106
5.Ommoord MD7510431203
6.HCRB MD4510461603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feijenoord MD15500331015
2.Berkel-Rodenrijs MD55401155012
3.HUDITO MD35212191407
4.Zoetermeer MD95203101906
5.Cartouche MD7511391804
6.Bleiswijk MD4500553400

Team nieuws

MD5 herfstkampioen!

Zaterdag 24 november 2018
MD5 Winterkampioen!

Het is in de Balbabbels nog een beetje stil geweest rondom MD5, maar dit op- één na eerstejaars D-team timmert aardig aan de weg. In de voorcompetitie ging het al meteen heel goed. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
wo
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerCatForLeiRoo
Alphen MD210 - 04 - 03 - 04 - 0
Berkel-Rodenrijs MD50 - 60 - 52 - 00 - 7
Catwijck MD41 - 05 - 24 - 25 - 0
Forescate MD51 - 55 - 10 - 30 - 1
Leiden MD51 - 40 - 27 - 24 - 1
Roomburg MD33 - 02 - 53 - 13 - 1
BarBerHCRIJsOmmSch
Barendrecht MD63 - 02 - 11 - 5
Berkel-Rodenrijs MD52 - 12 - 4
HCRB MD40 - 11 - 2
IJssel MD33 - 20 - 11 - 1
Ommoord MD70 - 40 - 40 - 1
Schiedam MD50 - 28 - 1
BerBleCarFeiHUDZoe
Berkel-Rodenrijs MD58 - 00 - 24 - 2
Bleiswijk MD42 - 42 - 4
Cartouche MD70 - 12 - 23 - 5
Feijenoord MD18 - 08 - 07 - 1
HUDITO MD310 - 14 - 0
Zoetermeer MD91 - 20 - 8