Meisjes D5

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
3
Spijkenisse MD4
2
HUDITO MD5
6
Pijnacker MD3
1
Ring Pass Delft MD5
2
Cartouche MD5
1
Berkel-Rodenrijs MD5
Zaterdag 12 september
0
Berkel-Rodenrijs MD5
0
Ring Pass Delft MD5
0
HUDITO MD5
7
Pijnacker MD3
5
Cartouche MD5
1
Spijkenisse MD4
Zaterdag 5 september
1
Spijkenisse MD4
1
Berkel-Rodenrijs MD5
9
Ring Pass Delft MD5
2
HUDITO MD5
1
Pijnacker MD3
2
Cartouche MD5

Wedstrijdschema

Pijnacker MD3
MD5
Uit
26-09-2020 11:50
Ruseler Veld (Zandveld)
Nr. 480468
Vertrektijd: 11:05
MD5
Hudito MD5
Thuis
03-10-2020 08:45
Veld 4
Nr. 480470
Scheidsrechters: Karlijn van Bemmelen, + ouder MD5

Poule stand (5e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MD533009309
2.Pijnacker MD3320114306
3.Ring Pass Delft MD5311110804
4.Spijkenisse MD431115804
5.Berkel-Rodenrijs MD530212302
6.HUDITO MD5300341900

Teambegeleiders (6)

Spelers (15)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
do
16:30
-
17:30
Veld 5 (ABCD)
Combi MD5/MD8
Volledig schema

Team resultaten

SpijkBerkeHUDITRing PijnaCarto
Spijkenisse MD41 - 13 - 2
Berkel-Rodenrijs MD50 - 0
HUDITO MD50 - 7
Ring Pass Delft MD59 - 2
Pijnacker MD36 - 11 - 2
Cartouche MD55 - 12 - 1