Meisjes D5

3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule D

4e in poule 3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule D
1e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule I
2e in poule 4e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
5
Catwijck MD4
2
Berkel-Rodenrijs MD5
1
Leiden MD5
4
Alphen MD2
0
Forescate MD5
1
Roomburg MD3
Zaterdag 9 maart
4
Alphen MD2
0
Catwijck MD4
2
Berkel-Rodenrijs MD5
0
Forescate MD5
3
Roomburg MD3
1
Leiden MD5

Wedstrijdschema

MD5
Alphen MD2
Thuis
23-03-2019 08:45
Veld 4
Nr. 56055
Scheidsrechters: Ginger Dijkhuis. + ouder MD5
MD5
Leiden MD5
Thuis
30-03-2019 10:30
Veld 4
Nr. 56056
Scheidsrechters: Nina Kasius. + ouder MD5
Roomburg MD3
MD5
Uit
06-04-2019 14:45
Zandveld
Nr. 55936
Vertrektijd: 13:30. Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Veld 3
Forescate MD5
MD5
Uit
13-04-2019
Nr. 55147
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MD5
Catwyck MD4
Thuis
11-05-2019
Nr. 56057
Alphen MD2
MD5
Uit
18-05-2019
Nr. 54972
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Leiden MD5
MD5
Uit
25-05-2019
Nr. 55308
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MD5
Roomburg MD3
Thuis
01-06-2019
Nr. 56058

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MD222008106
2.Roomburg MD322004106
3.Catwijck MD421015603
4.Berkel-Rodenrijs MD521014503
5.Forescate MD520020300
6.Leiden MD520022700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MD55401115012
2.Schiedam MD55311155010
3.IJssel MD3531194010
4.Barendrecht MD6520391106
5.Ommoord MD7510431203
6.HCRB MD4510461603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feijenoord MD15500331015
2.Berkel-Rodenrijs MD55401155012
3.HUDITO MD35212191407
4.Zoetermeer MD95203101906
5.Cartouche MD7511391804
6.Bleiswijk MD4500553400

Team nieuws

MD5 herfstkampioen!

Zaterdag 24 november 2018
MD5 Winterkampioen!

Het is in de Balbabbels nog een beetje stil geweest rondom MD5, maar dit op- één na eerstejaars D-team timmert aardig aan de weg. In de voorcompetitie ging het al meteen heel goed. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 3 (AB)
wo
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerCatForLeiRoo
Alphen MD24 - 0
Berkel-Rodenrijs MD52 - 0
Catwijck MD45 - 2
Forescate MD50 - 1
Leiden MD51 - 4
Roomburg MD33 - 1
BarBerHCRIJsOmmSch
Barendrecht MD63 - 02 - 11 - 5
Berkel-Rodenrijs MD52 - 12 - 4
HCRB MD40 - 11 - 2
IJssel MD33 - 20 - 11 - 1
Ommoord MD70 - 40 - 40 - 1
Schiedam MD50 - 28 - 1
BerBleCarFeiHUDZoe
Berkel-Rodenrijs MD58 - 00 - 24 - 2
Bleiswijk MD42 - 42 - 4
Cartouche MD70 - 12 - 23 - 5
Feijenoord MD18 - 08 - 07 - 1
HUDITO MD310 - 14 - 0
Zoetermeer MD91 - 20 - 8