Meisjes D5

2e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD5
Waddinxveen MD1
Thuis
07-03-2020 12:45
Veld 2
Nr. 396382
Scheidsrechters: Tessa de Rooij, + ouder MD5
Rotterdam MD10
MD5
Uit
14-03-2020 08:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 396383
Vertrektijd: 07:45
MD5
HDM MD7
Thuis
21-03-2020
Nr. 396386
W'se Veld MD5
MD5
Uit
28-03-2020
Nr. 396390
MD5
Roomburg MD4
Thuis
04-04-2020
Nr. 396392
Waddinxveen MD1
MD5
Uit
18-04-2020 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 396396
Vertrektijd: 11:45
HDM MD7
MD5
Uit
16-05-2020
Nr. 396402
MD5
W'se Veld MD5
Thuis
06-06-2020
Nr. 396404
Roomburg MD4
MD5
Uit
13-06-2020
Nr. 396407

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 4e klasse G".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rapid MD25401179012
2.Berkel-Rodenrijs MD553111910010
3.Dordrecht MD35212181507
4.Barendrecht MD65203151706
5.Zoetermeer MD75203101506
6.Ypenburg MD65104112403

Begeleiders (6)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
do
17:30
-
18:30
Veld 5 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 4e klasse G".

ZoeteBerkeYpenbBarenRapidDordr
Zoetermeer MD72 - 14 - 2
Berkel-Rodenrijs MD55 - 34 - 2
Ypenburg MD64 - 22 - 4
Barendrecht MD65 - 24 - 2
Rapid MD23 - 04 - 04 - 3
Dordrecht MD32 - 27 - 24 - 3