Meisjes D5

4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
2
Berkel-Rodenrijs MD5
2
Ommoord MD6
7
HCRB MD2
0
Rotterdam MD12
4
Hoeksche Waard MD5
1
Zoetermeer MD7
Zaterdag 7 september
0
Zoetermeer MD7
3
HCRB MD2
2
Rotterdam MD12
2
Berkel-Rodenrijs MD5
2
Ommoord MD6
0
Hoeksche Waard MD5

Wedstrijdschema

Zoetermeer MD7
MD5
Uit
21-09-2019 08:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 236384
Vertrektijd: 07:45
MD5
H'kse Waard MD5
Thuis
28-09-2019 16:10
Veld 2
Nr. 236386
Scheidsrechters: Charlotte de Haart, + ouder MD5
HCRB MD2
MD5
Uit
05-10-2019 12:45
Veld 2 - Reeuwijk (Zandveld)
Nr. 236388
Vertrektijd: 11:45

Poule stand (4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCRB MD2220010006
2.Ommoord MD621104204
3.Hoeksche Waard MD521014303
4.Berkel-Rodenrijs MD520204402
5.Rotterdam MD1220112901
6.Zoetermeer MD720021700

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
do
17:30
-
18:30
Veld 5 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OmmooZoeteHCRB HoeksBerkeRotte
Ommoord MD62 - 0
Zoetermeer MD70 - 3
HCRB MD27 - 0
Hoeksche Waard MD54 - 1
Berkel-Rodenrijs MD52 - 2
Rotterdam MD122 - 2