Meisjes D5

6e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
0
Alphen MD3
3
IJssel MD2
13
Gouda MD2
0
Berkel-Rodenrijs MD5
0
Rotterdam MD7
5
Ommoord MD4
Zaterdag 11 september
2
Ommoord MD4
3
Gouda MD2
0
Berkel-Rodenrijs MD5
6
Alphen MD3

Wedstrijdschema

MD5
Rotterdam MD7
Thuis
25-09-2021 08:45
Veld 4
Nr. 562255
Scheidsrechters: Elsemiek van der Lee, Dennis Uithol, (MD5)
IJssel MD2
MD5
Uit
02-10-2021 09:15
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 562258
Vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
MD5
Ommoord MD4
Thuis
09-10-2021 13:00
Veld 5
Nr. 562261
Scheidsrechters: Anna van der Zande, + ouder MD5

Poule stand (6e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gouda MD2220016206
2.IJssel MD222006106
3.Ommoord MD421017303
4.Alphen MD321016303
5.Rotterdam MD720021800
6.Berkel-Rodenrijs MD5200201900

Teambegeleiders (6)

Spelers (15)

Trainingen

ma
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
wo
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 9 oktober
12:30 – 14:00
Bardienst Za 4: Jongens D5 (), Meisjes D5 ()

Team resultaten

OmmooBerkeAlpheIJsseRotteGouda
Ommoord MD42 - 3
Berkel-Rodenrijs MD50 - 6
Alphen MD30 - 3
IJssel MD2
Rotterdam MD70 - 5
Gouda MD213 - 0