Meisjes D8

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 6e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 oktober
8
Alphen MD7
0
Wateringse veld MD7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes D voorcompetitie 6e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD135401256012
2.Alphen MD75401202012
3.Klein Zwitserland MD115311117010
4.Delfshaven MD2512291005
5.Berkel-Rodenrijs MD8511351304
6.Wateringse veld MD7500533500

Teambegeleiders (6)

Spelers (15)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Veld 2 (CD)
do
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

WaterDelfsKleinBerkeAlpheRotte
Wateringse veld MD72 - 60 - 14
Delfshaven MD21 - 3
Klein Zwitserland MD111 - 11 - 0
Berkel-Rodenrijs MD83 - 1
Alphen MD78 - 04 - 05 - 0
Rotterdam MD133 - 0