Heren 1

10e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

H1
HOD H1
Thuis
03-03-2024 14:45
Veld 1
Nr. 1154410
BS Daan de Wild & Rik Kroon
HCAS H1
H1
Uit
10-03-2024 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1154418
Locatie: Sportpark 't Root', Asten
H1
Huizen H1
Thuis
17-03-2024 14:45
Veld 1
Nr. 1154423
BS
Breda H1
H1
Uit
24-03-2024 14:45
Oryx (Waterveld)
Nr. 1154428
Vertrektijd: 12:55, Locatie: Sportpark Burg. de Manlaan, Breda
H1
Were Di H1
Thuis
07-04-2024
Nr. 1154436
Zwart-Wit H1
H1
Uit
14-04-2024
Nr. 1154444
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
H1
Phoenix H1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1154449
IJsseloever H1
H1
Uit
28-04-2024 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154454
Vertrektijd: 12:45, Locatie: Sportpark IJsseloever, Ijsselstein ut
Helmond H1
H1
Uit
05-05-2024 14:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154462
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
H1
Ring Pass H1
Thuis
12-05-2024
Nr. 1154464
Leonidas H1
H1
Uit
26-05-2024
Nr. 1154473
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam

Poule stand (10e in poule Landelijk - B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft H1118213214026
2.HCAS H1117314121024
3.Huizen H1116324124021
4.Phoenix H1116322315021
5.IJsseloever H1115152429016
6.Leonidas H1114342524015
7.Helmond H1114252625014
8.Zwart-Wit H1114252334014
9.Were Di H1114162335013
10.Berkel-Rodenrijs H111236242709
11.HOD H111218254107
12.Breda H111209153306

Teambegeleiders (5)

Spelers (19)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 1 (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 2 - Mobiel.nl (ABCD)
vr
19:00
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ZwartIJsseWere Ring PhoenLeoniHuizeHOD HHelmoHCAS BredaBerke
Zwart-Wit H12 - 22 - 13 - 32 - 46 - 54 - 3
IJsseloever H12 - 33 - 53 - 20 - 43 - 22 - 1
Were Di H13 - 25 - 41 - 12 - 75 - 01 - 3
Ring Pass Delft H14 - 11 - 12 - 14 - 02 - 1
Phoenix H12 - 03 - 03 - 11 - 12 - 13 - 2
Leonidas H12 - 04 - 12 - 12 - 32 - 0
Huizen H16 - 03 - 32 - 23 - 33 - 2
HOD H14 - 10 - 13 - 33 - 84 - 3
Helmond H11 - 33 - 15 - 24 - 22 - 4
HCAS H18 - 13 - 21 - 24 - 14 - 2
Breda H13 - 11 - 30 - 52 - 54 - 11 - 3
Berkel-Rodenrijs H11 - 22 - 33 - 32 - 23 - 32 - 1