Meisjes A11

1e klasse Meisjes A Poule D Combi

5e in poule 1e klasse Meisjes A Poule D Combi
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
3
Barendrecht MA11
2
IJssel MA11
2
Barendrecht MA11
1
Zoetermeer MA11
3
Zoetermeer MA11
0
IJssel MA11
Zaterdag 12 januari
3
Rotterdam MA11
1
Klein Zwitserland MA12
6
Rotterdam MA11
4
Alecto MA12
0
Alecto MA12
7
Klein Zwitserland MA12
Zondag 6 januari
4
Berkel-Rodenrijs MA11
3
IJssel MA11
1
Alecto MA12
2
IJssel MA11
2
Barendrecht MA11
4
Rotterdam MA11
1
Barendrecht MA11
2
Klein Zwitserland MA12
4
Berkel-Rodenrijs MA11
3
Alecto MA12
1
Klein Zwitserland MA12
3
Rotterdam MA11

Wedstrijdschema

Uit
20-01-2019 14:10
Nr. 48855
Vertrektijd: 12:55. Locatie: Driesprong, Sporthal De, BARENDRECHT - Veld 1. Zaalleiding: Barendrecht
Let op: Reserve tenue
MA11
Barendrecht MA11
Thuis
20-01-2019 14:50
Nr. 49924
Locatie: Driesprong, Sporthal De, BARENDRECHT - Veld 1. Zaalleiding: Barendrecht
MA11
Zoetermeer MA11
Thuis
03-02-2019 14:30
Nr. 50040
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
MA11
Rotterdam MA11
Thuis
03-02-2019 15:50
Nr. 50014
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
Zoetermeer MA11
MA11
Uit
16-02-2019 17:30
Nr. 49740
Vertrektijd: 16:45. Locatie: Zoetermeer Hockey Dome, ZOETERMEER - Veld 2. Zaalleiding: Zoetermeer
MA11
HCKZ MA12
Thuis
16-02-2019 18:10
Nr. 49289
Locatie: Zoetermeer Hockey Dome, ZOETERMEER - Veld 2. Zaalleiding: Zoetermeer

Poule stand (5e in poule 1e klasse Meisjes A Poule D Combi)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MA1165102010016
2.Barendrecht MA1184132322013
3.Klein Zwitserland MA1264022110012
4.Zoetermeer MA11421117907
5.Berkel-Rodenrijs MA116213151807
6.IJssel MA116204131706
7.Alecto MA126006103300

Team resultaten

AleBarBerIJsKleRotZoe
Alecto MA120 - 61 - 20 - 7
Barendrecht MA114 - 23 - 21 - 22 - 42 - 1
Berkel-Rodenrijs MA114 - 34 - 3
IJssel MA114 - 2
Klein Zwitserland MA126 - 04 - 31 - 3
Rotterdam MA116 - 40 - 04 - 23 - 1
Zoetermeer MA118 - 25 - 53 - 0