Maandag 18 maart
Feijenoord Trim1
Leonidas Trim1
IJssel
Zondag 17 maart
1
3
HCRB MB2
0
2
Barendrecht MC7
0
Pijnacker MD2
2
1
Derby D1
2
3
Victoria D4
1
4
2
Pijnacker D4
3
Derby DA
0
4
Zoetermeer DB
1
0
Scoop Delft DJ2
3
1
Zoetermeer DJ2
3
5
1
Pollux H1
3
2
Ring Pass H3
4
Alecto H7
1
4
1
Dordrecht HA
0
4
Rotterdam HE
Zaterdag 16 maart
4
2
Barendrecht JA1
1
Ommoord JA1
3
Afgelast
Ring Pass JA2
1
HDM JB2
5
6
IJssel JB1
3
0
Afgelast
1
Schiedam JB3
4
Westland JC1
1
2
Voorhout JC1
0
3
2
Zoetermeer JC4
4
Rotterdam JC7
1
2
Ommoord JD1
1
7
0
Zoetermeer JD2
0
1
Rotterdam JD3
2
4
HCKZ JD2
Afgelast
Alphen JD3
1
Victoria MA2
3
2
Ring Pass MA3
1
2
2
Ring Pass MA5
Afgelast
H'kse Waard MA3
3
Zoetermeer MA4
2
3
0
Rotterdam MB2
0
Rapid MB2
1
3
Waddinxveen MB1
5
2
1
Alecto MB5
3
1
HDM MB7
4
Hudito MB4
1
1
HDM MC2
3
3
Ommoord MC2
0
7
0
Hudito MC2
1
0
Gouda MC2
2
Hudito MC3
4
2
1
W'se Veld MC3
Afgelast
Derby MC5
2
Victoria MD2
3
6
0
Ypenburg MD2
1
3
Evergreen MD1
5
Catwyck MD4
2
1
Rotterdam MD10
6
1
Alphen MD3
3
1
HGC MD8
2
Vrijdag 15 maart
2
2
D1
Dinsdag 12 maart
4
Forescate DDA
0
Maandag 11 maart
Opleiding
Leonidas Trim 2
Capelle
Zondag 10 maart
Afgelast
HDM MC6
1
Rijswijk MD3
0
Afgelast
HDM MD10
2
0
IJssel D1
3
2
Alecto D4
7
Victoria D15
0
Schiedam DA
2
Leiden DB
2
Afgelast
Schiedam DB
1
Victoria DJ1
2
1
1
Noordwijk DJ1
3
Rijswijk H1
3
2
Hudito H2
0
Afgelast
Schiedam H4
2
Leonidas HA
4
4
Zoetermeer HA
0
Zaterdag 9 maart
2
Dordrecht JA1
2
8
Evergreen JA1
2
3
1
Zoetermeer JB1
3
2
Rapid JB1
1
Cartouche JB6
0
1
4
Schiedam JC1
0
8
Cartouche JC2
11
Waddinxveen JC1
0
2
0
H'kse Waard JC2
1
1
Schiedam JD1
7
Alphen JD1
0
2
Victoria JD3
0
7
HDM JD2
0
3
Delfshaven JD1
2
2
1
Leonidas MA2
2
4
Ypenburg MA2
Derby MA3
Afgelast
1
Barendrecht MA5
2
2
0
Gouda MA3
1
Pijnacker MB1
2
0
1
Dordrecht MB3
1
Zoetermeer MB9
2
0
3
Bleiswijk MB1
3
Bleiswijk MB2
0
1
Gouda MB2
3
0
5
Zoetermeer MB7
1
0
Derby MC1
3
2
HCRB MC1
0
Ypenburg MC6
2
8
HDS MC2
1
2
Rijswijk MC5
4
4
Gouda MC4
0
6
Ring Pass MC4
2
1
0
HGC MD1
6
Tempo '34 MD1
3
3
1
Ypenburg MD3
2
0
Forescate MD5
1
6
Ommoord MD5
4
0
Bleiswijk MD3
Donderdag 7 maart
Victoria H1
Dinsdag 5 maart
Zoetermeer JD1
Berkel Rodenrijs MB1
Berkel Rodenrijs MA1
Dordrecht D1
Schiedam D4
0
2
Leonidas DDA
Maandag 4 maart
Opleiding
Voordaan JA1
Leonidas Trim 1
Dordrecht Trim 1
Rotterdam Trim2
Zondag 3 maart
De Reigers D1
Pollux D2
Leonidas DJ1
Alecto H2
4
Victoria H5
1
Zaterdag 2 maart
gezamenlijke training met MB1